KONST / Litografier / Färglitografi 13062175
nr 1306 2175
Bo Hultén
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/360, daterad 1977. Motivet: 34x26 cm
Bo Hultén, född 1945 i Malmö, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:45:28
Bo Hultén
Läs mer om Bo Hultén